Wsparcie

Zawsze marzyłam o szkole ciekawej.

Teraz wiem, że mogę małą cegiełkę do tego dołożyć. Dzięki Internetowi każdy uczeń, który chce, może znaleźć interesujące go materiały. Mam nadzieję, że część z materiałów które przygotowuję, wykorzystają do nauki.

Pomoc

Przygotowanie wartościowych materiałów wymaga sporo zaangażowania. Wymaga pomysłu, czasu, pracy i pieniędzy. Jeśli uważasz, że materiały edukacyjne publikowane tutaj są wartościowe i mają szansę pomóc naszym dzieciom, Ty możesz pomóc nam w ich tworzeniu.

Grafika

Jeśli masz umiejętności graficzne i rysunkowe, chcesz wzbogacić filmy o ciekawe wizualizacje – skontaktuj się z nami. Uczniowie na pewno zapamiętają więcej gdy zobaczą obrazek związany z tym o czym mówimy.

Muzyka

Nastrojowa muzyka w tle podczas nauki zawsze umila czas spędzony z każdym tematem. Jeśli umiesz wzbogacić materiał o przyjemne dla ucha efekty dźwiękowe i wkomponować odpowiednią melodię w tło, albo nagrać własną melodię – skontaktuj się z nami.

Materiały edukacyjne

Może masz pomysł na jakąś lekcję i chcesz przygotować materiał do opublikowania. Im więcej wartościowych lekcji dostępnych dla każdego ucznia w Polsce – tym lepiej.